-3%








12 500 ₴
12 099 ₴
✔ Потужний 1100 Вт двигун для важких робіт по різним матеріалам.✔ 4-х позиційний затиск пилки для різання урівень і універсальності застосування.✔ Величина ходу 29 мм забезпечує високу продуктивність роботи.✔ Важільний механізм затиску пили без ключа для швидкої і легкої зміни приладдя.✔ Для самого широкого кола користувачів, таких як сантехніки, електрики, установники кондиціонерів, та інших будівельних спеціальностей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 3.5 кг |
| Глибина пропилу | 130 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 29 |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 280 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 100 |
| Тип пилки | собільно |