-3%




14 600 ₴
14 129 ₴
✔ 3 швидкості роботи розширюють можливості міксера і сприяють його використанню в оптимальних режимах з урахуванням матеріалу.
✔ Повністю металевий редуктор.
✔ Гумові накладки підвищують комфорт під час роботи і захищають інструмент від пошкоджень.
| Виробник | DeWALT |
| Країна-виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережеве |
| Споживана потужність, Вт | 1800 |
| Частота обертання 1 швидкість, об/хв | 400 |
| Частота обертання 2 швидкість, об/хв | 550 |
| Частота обертання 3 швидкість, об/хв | 725 |
| Максимальний діаметр змішувача, мм | 160 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Вага, кг | 6.3 |
| Комплектація | ✔ Міксер мережевий - 1 шт ✔ Насадка-змішувач 160 мм - 1 шт ✔ Гайковий ключ - 2 шт |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 634 | 457 | 240 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Міксер мережевий - 1 шт ✔ Насадка-змішувач 160 мм - 1 шт ✔ Гайковий ключ - 2 шт |
| Максимальний діаметр змішувача | 160 мм |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Частота обертання 1 швидкість | 400 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 550 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 725 об/хв |