-3%10 000 ₴
9 679 ₴
✔ 1300 Вт двигун для можливості виконання робіт по граніту, бетону і каменю.✔ 110 мм диск для різних матеріалів, глибина пропила 34 мм, мокра і суха різка.✔ Сопло для подачі води.✔ Регулювання кута нахилу до 45 град.✔ Фіксація увімкненого стану.✔ Регулювання глибини пропила.✔ Безключове регулювання глибини і кута нахилу.✔ Легкий доступ до щіток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Обладнання для різання каменю |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Джерело живлення | мережева |
| Комплектація | Диск 110 мм Ключ для зміни диска |
| Максимальна глибина різання | 34 мм |
| Максимальний діаметр диска | 110 |
| Споживана потужність | 1.3 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 13000 об/хв |