-2%






3 098 ₴
3 024 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 899 мм |
| Призначення полотна | Стрічкова пилка |
| Застосування полотна | Кольоровий метал, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Крок зубів | 1.8 мм |
| Ширина | 12.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Полотно пиляльне для металу — 3 шт., |