-2%3 098 ₴
3 024 ₴
✔ Для використання з DCS377.✔ Висока якість і тривалий термін служби ножів навіть в найважчих металах.✔ Ультра гострі зуби забезпечують швидкий, чистий різ з тонкою обробкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 690 мм |
| Призначення полотна | Стрічкова пилка |
| Застосування полотна | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Полотно пиляльне для металу — 3 шт., |
| Крок зубців | 1.8-1.4 |