-4%
21 800 ₴
20 929 ₴
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.✔ Поворотна голівка на 360 градусів✔ Зміна положення голівки не потребує використання інструментів.✔ Конструкція зі зміщеними ножами дозволяє легко повертати та різати закруглені заготовки.✔ Мінімальний радіус різання 25.4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 1.5 кг |
| Максимальна товщина різу | 1.3 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2750 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядних пристроїв |
| Тип двигуна | Щітковий |