-4%




22 900 ₴
21 979 ₴
✔ Компактні ножиці для різання листового металу.✔ Поворотна голівка ножиць.✔ Електронний захист від перевантаження.✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальна товщина різу | 1.3 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2450 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою Валіза — 1 шт., |