-5%








40 500 ₴
38 559 ₴
✔ Оновлена серія FLEXVOLT! До 19% потужніше у порівнянні з DCS388 при використанні однакових батарей!✔ БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН.✔ Безключова зміна полотен.✔ Електронне регулювання швидкості.✔ Індикація рівня зарядження батарей (версії T2, X2).✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.54 кг |
| Глибина пропилу | 160 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1874 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 28.6 |
| Комплектація | Акумулятор DCB546 — 2 шт Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 300 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 130 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип пилки | собільно |