-4%








17 500 ₴
16 799 ₴
✔ Оновлена серія FLEXVOLT! До 19% потужніше у порівнянні з DCS388 при використанні однакових батарей!✔ БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН.✔ Безключова зміна полотен.✔ Електронне регулювання швидкості.✔ Індикація рівня зарядження батарей (версії T2, X2).✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.54 кг |
| Глибина пропилу | 160 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1874 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 28.6 |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядних пристроїв, |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 300 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 130 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип пилки | собільно |