-2%




13 300 ₴
12 999 ₴
✔ Безщітковий двигун забезпечує потужне та ефективне різання в широкому діапазоні застосувань.✔ Довжина ходу 28.6 мм швидко розрізає різноманітні матеріали.✔ Легка та компактна конструкція для високої маневреності.✔ Безключовий затиск для швидкої та простої заміни полотен.✔ Яскравий світлодіод допомагає забезпечити видимість у поганоосвітлених робочих зонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина пропилу | 160 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3200 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 28.6 |
| Комплектація | Пила собільна акумуляторна — 1 шт Картонна коробка без акумуляторної батареї та зарядного пристрою, |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 300 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 130 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип пилки | собільно |