-4%25 200 ₴
24 189 ₴
✔ Забезпечує 530 Вт і максимальну швидкість без навантаження 174 м/хв.✔ 5 налаштувань швидкості.✔ Провідна в своєму класі ергономіка DEWALT для✔ максимального комфорту і безпеки.✔ Велика різальна здатність (86 мм).✔ Заміна ріжучого полотна без використання інструментів.✔ Світлодіодне підсвічування для кращої видимості.✔ Висувний гачок для підвішування для зручного зберігання на робочому місці. Поставляється з лезом 18TPI.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Кількість швидкостей, шт. | 5 |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальна висота різання, мм. | 86 |
| Максимальна ширина різання, мм | 86 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 530 Вт |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Швидкість полотна, м/хв | 174 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |