-2%



8 800 ₴
8 599 ₴
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.✔ Поворотна підошва для оптимального прилягання інструмента до заготівлі.✔ Проста заміна пилок без ключа.✔ Прогумовані «точки захвату».✔ Елемент системи 18 В, сумісна з акумуляторами FLEXVOLT.✔ Яскраве LED підсвічування.✔ Тонка анатомічна рукоятка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.43 кг |
| Глибина пропилу | 90 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 16 |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна безщіткова — 1 шт., Без акумулятора та зарядного пристрою Кріплення — 1 шт., |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 90 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 40 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип пилки | собільно |