-4%



16 900 ₴
16 219 ₴
✔ Компактна пила забезпечує кращий доступ до важкодоступних місць.✔ Покращений баланс і простота управління завдяки розташуванню двигуна по центру.✔ Фіксація полотен без ключа.✔ Світлодіод для поліпшення видимості розрізу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.27 кг |
| Глибина пропилу | 130 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2900 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 824 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 28.6 |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 280 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 100 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип пилки | собільно |