-2%




13 900 ₴
13 589 ₴
✔ Безщіткові двигуни з високим ККД забезпечують більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.✔ Легка пила для комфортної роботи однією або двома руками.✔ Безключове кріплення полотен для швидкої заміни.✔ Електронне регулювання швидкості.✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.38 кг |
| Глибина пропилу | 90 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 16 |
| Комплектація | Пила собільна акумуляторна безщіткова — 1 шт Акумуляторна батарея 12 V XR Li-lon 2 А·год — 2 шт Зарядний пристрій — 1 шт. Валіза системи TSTAK — 1 шт. |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 90 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 40 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип пилки | собільно |