-4%






29 900 ₴
28 699 ₴
✔ Компактний і добре збалансований рубанок з глибиною стругання 2 мм і глибиною вибірки чверті 9 мм.✔ Точне регулювання з точністю 0.1 мм для точного стругання.✔ Безщітковий двигун забезпечує відмінну ефективність і довгий термін служби інструменту.✔ XR-перемикач і модуль захищають двигун від перевантаження і батареї від глибокої розрядки.✔ Традиційна зміна ножів за допомогою шестигранного ключа або ключа Torx.✔ Включає вбудоване blade-сховище для 2 x 82-мм лез і зберігання ключів Torx для мінімізації часу простою.✔ Поставляється з 82 мм лезами TCT і паралельної напрямної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина вибірки чверті, мм | 9 |
| Комплектація | Акумулятори DCB184 5,0 А·год — 2 шт Зарядний пристрій XR — 1 шт Пилоуловлювальний мішок — 1 шт Леза з карбіду вольфраму — 2 шт Ключ Torx — 1 шт Шестигранний ключ — 1 шт. Паралельна напрямна — 1 шт. |
| Тип двигуна | Безщітковий |