-2%8 800 ₴
8 599 ₴
✔ Сумісна з усіма інструментами DeWALT 18 В XR і 54 в XR FLEXVOLT.
✔ Сумісна з усіма зарядними пристроями DeWALT 18 В XR.
✔ Світлодіодний індикатор рівня заряду акумулятора з затримкою світіння індикації.
✔ Комплектується захисною кришкою для безпечного зберігання та транспортування.
| Виробник | DeWALT |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга, В | 54 |
| Ємність, Аг | 9 |
| Час зарядки, хв | 75 |
| Світлова індикація | є |
| Висота, мм | 78 |
| Довжина, мм | 135 |
| Вага, кг | 1.46 |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 149 | 108 | 100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46 |
| Час заряджання | 75 |
| Висота | 78 мм |
| Довжина: | 135 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |