-2%




10 300 ₴
10 069 ₴
✔ Технологія XR Li-Ion Battery пропонує збільшений час роботи та оптимізоване енергоспоживання для швидкого завершення роботи.
✔ Відсутність ефекту пам’яті та практично відсутність саморозряду для максимальної продуктивності та меншого часу простою.
✔ Акумуляторна батарея DEWALT також сумісна з більш ніж 250 акумуляторними інструментами DeWALT 18 XR Li-lon.
✔ Світлодіодний індикатор заряду акумулятора.
✔ Поставляється нобором із 3 батарей DCB184 XR Li-lon.
| Виробник | DeWALT |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип (технологія) | Li-Ion 18 В XR |
| Напруга, В | 18 |
| Ємність, Аг | 5 |
| Світлова індикація | є |
| Вага, кг | 1.94 |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR DCB184 - 3 шт. |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 131 | 88 | 78 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.94 |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR DCB184 — 3 шт. |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип (технологія) | Li-Ion 18 В XR |