-5%






92 900 ₴
88 439 ₴
✔ Двигун потужність 1600 Вт.✔ Відстань зліва від диска до станини 457 мм дозволяє користувачам розрізати плитку розміром 900x900 мм навпіл.✔ Жорстка рама і ролики з нержавіючої сталі забезпечують точність різу в межах 0.8 мм при різі 800 мм.✔ Захист від розбризкування.✔ Швидка збірка і зручне транспортування.✔ Знизу пластикового корита розташовані ємності для зберігання знімних частин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Обладнання для різки каменю |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 80 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | мережева |
| Комплектація | Блок електродвигуна — 1 шт., Блок опорної рами — 1 шт., Водний відсік — 1 шт., Водяний насос — 1 шт., Відрізний диск — 1 шт., пересувний стіл — 1 шт., Керувальний упор — 1 шт., відрізного диска — 1 шт Інструкція з експлуатації — 1 шт. |
| Максимальний поперечний розріз під кутом 90, мм | 940 |