-6%138 300 ₴
130 559 ₴
✔ Високоякісна конструкція з алюмінію, відлитого під тиском.✔ Безпека застосування завдяки автоматичному вимикачеві при посадці напруги, захист двигуна і захисний кожух ріжучого блоку.✔ Великий оброблений чистовим фрезеруванням алюмінієвий фугувальний стіл.✔ Оброблений поздовжнім фрезеруванням рейсмусний стіл і прогумовані втяжні валики для безпроблемного застосування.✔ Точне регулювання зняття стружки в фуговальному і рейсмусному режимі завдяки вдосконаленим елементам управління.✔ Стабільний алюмінієвий упор для точності кутів в строгальному режимі.✔ Система пиловидалення, 120 мм.✔ З стругальним ножем зі швидкорізальної сталі (1 пара), рівнем для установки ножів, штовхачем, 4 ніжками, перехідником для пилососа і регульованим упором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна швидкість подачі | 0.83 м/сек |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 6200 об/хв |
| Ширина заготовки | 260 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 54 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | мережева |
| Комплектація | Ножі зі швидкорізальної сталі Регульована напрямна Шестигранні ключі Спецключ Рівень встановлення ножів Наконечник пиловідведення Толкатель Ніжки |
| Максимальна висота заготовки, мм | 160 |
| Споживана потужність | 2100 Вт |