-4%

18 200 ₴
17 469 ₴
✔ Висока потужність двигуна забезпечує легке стругання твердих порід дерева.✔ Ліво- і правостороннє видалення стружки.✔ Передня рукоятка - регулятор глибини стругання з кроком 0.1 мм.✔ Прогумовані рукоятки виключають прослизання.✔ Висока швидкість обертання барабана збільшеного діаметру забезпечує високу якість обробки поверхні.✔ Три канавки для зняття фасок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4 кг |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 13500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина вибірки чверті, мм | 25 |
| Комплектація | Твердосплавні двосторонні ножі Паралельна напрямна — 1 шт. Напрямна для вибірки чверті — 1 шт Перехідник для збирання стружки — 1 шт Ліво- і правосторонній ежектор тирси |