-6%







117 000 ₴
110 449 ₴
✔ Великогабаритний механізм відрізняється надзвичайною надійністю і чудовими характеристиками.✔ Плаваюча система рукоятки поглинає віддачу і разом з активною антивібраційною системою, забезпечує мінімальний рівень вібрації.✔ Найвища продуктивність на ринку завдяки оптимізованому двигуну і ударному механізму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 31 кг |
| Максимальна кількість ударів | 960 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Транспортувальний візок — 1 шт., Гостре зубило — 1 шт., |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 62 |