-5%





83 000 ₴
79 019 ₴
✔ Безщітковий двигун забезпечує підвищену довговічність із зменшеною періодичністю обслуговування.✔ Молоток має низький рівень вібрації на 6,8 м/s?, мінімізуючи втому користувача та підвищуючи продуктивність.✔ Передавач Wireless Tool Control, який дозволяє керування інструментом для бездротового сполучення з іншим бездротовим інструментом, наприклад пилосос, для автоматичного ввімкнення та вимкнення.✔ Світлодіодний індикатор обслуговування.✔ Вбудована функція Wireless Tool Control для підключення системи видалення пилу (DWH051-XJ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 18.8 кг |
| Максимальна кількість ударів | 1080 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бічна ручка — 1 шт., Зубило — 1 шт., Шестигранник — 1 шт., |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 41 |
| Тип двигуна | Безщітковий |