-5%




59 000 ₴
56 169 ₴
✔ Новий мережевий безщітковий відбійний молоток в новому дизайні з додатковою потужністю та продуктивністю.✔ Найкраща продуктивність у своєму класі.✔ Молоток має безщітковий двигун.✔ ″Плаваючий″ механізм допомагає забезпечити надзвичайно низький рівень вібрації - 6,0 м/с?.✔ Також має вбудовану функцію Wireless Tool Control для підключення системи видалення пилу (DWH051-XJ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.7 кг |
| Максимальна кількість ударів | 1620 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бічна ручка — 1 шт., Валіза — 1 шт., |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 27 |
| Тип двигуна | Безщітковий |