-4%

36 600 ₴
35 139 ₴
✔ Відбійний молоток D25881K забезпечує енергію удару 17 Дж для важких робіт.✔ Продукт відрізняється винятковою продуктивністю завдяки надпотужному двигуну.✔ Він оснащений перемикачем швидкості для різних застосувань та світлодіодним індикатором, що автоматично вказує на необхідність зупинки для технічного обслуговування.✔ Інструмент був розроблений з урахуванням вимог мінімального обслуговування, використовує універсальне мастило та має конструктивні особливості, що спрощують ремонт.✔ L-подібний корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 10.4 кг |
| Максимальна кількість ударів | 2160 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 17.5 |
| Тип двигуна | Щітковий |