-5%76 000 ₴
72 349 ₴
✔ Система напрямних з нержавіючої сталі вбудована в раму відрізний пили по плитці для забезпечення високої точності різу.✔ Консольна система, що складається з направляючої і візки, забезпечує ширину при поздовжній розпилюванні до 610 мм.✔ Порівняно невелика вага пили дозволяє користувачеві переносити і готувати її до роботи без сторонньої допомоги.✔ Вбудований механізм фіксації кута нахилу 45 / 22,5 град. для швидкого різання під кутом.✔ Врізна подача дозволяє користувачеві швидко вирізати отвори під електричні розетки.✔ Подвійні водоструминні сопла можуть регулюватися з метою подачі на відрізний диск оптимальної кількості води для мінімізації надлишку води при розбризкуванні і водяного туману.✔ Заднє і бічне пристосування для води можуть встановлюватися на відрізний пилі по плитці для уловлювання бризок - збираючи воду в піддоні.✔ Знімна ріжуча візок для зручності очищення плиткореза.✔ Торцовочная напрямна з двома положеннями (90 і 45 град.) Дозволяє легко вирівнювати кути плиток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вид обладнання | Обладнання для різки каменю |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 95 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | мережева |
| Комплектація | Відрізний диск Бічний і задній колектори води Шестигранний ключ |
| Макс. поперечне різання під кутом 45, мм | 450 |
| Максимальний поперечний розріз під кутом 90, мм | 610 |