-2%18 000 ₴
17 599 ₴
✔ Високопродуктивна косарка, надійна і проста у використанні.
✔ Металевий корпус покритий молоткової емаллю, що підвищує його службу.
✔ Колеса на шарикопідшипниках забезпечують прекрасну керованість і легкість ходу.
✔ Збільшений діаметр задніх коліс для зручності маневрування.
✔ Центральне регулювання висоти косіння.
✔ Високорозташований корпус, що дозволяє поліпшити збір трави, при цьому менша ймовірність зачіпання травозбірником за нерівності ґрунту.
✔ Місткий комбінований тканинної-пластиковий травозбірник, який ідеально підходить для збору сильно подрібненої трави.
✔ Регульована по висоті ручка управління.
✔ Мінімальна «мертва зона» забезпечує можливість косіння впритул до перешкод (бордюрах і тому подібне).
✔ Низький рівень шуму і зменшена кількість викидів вихлопних газів.
✔ Мульчування в комплекті поставки, ви можете використовувати один з трьох режимів косіння.
| Виробник | STIGA |
| Країна-виробник | Словаччина |
| Двигун | Бензиновий 4-х тактний, STIGA 140 OHV Autochoke |
| Потужність двигуна, кВт | 2.2 |
| Номінальні обороти, об/хв | 2900 |
| Об’єм двигуна, куб.см | 139 |
| Об’єм паливного бака, л | 0.75 |
| Електричний стартер | ні |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Рекомендована площа косіння, кв.м | до 1200 |
| Висота косіння, мм | 6 положень, 22-65 |
| Регулювання висоти косіння | Центральна |
| Бічний викид трави | ні |
| Режим мульчування | є |
| Привід руху (самохідна) | немає |
| Об’єм травозбірника, л | 60 |
| Травозбірник | комбінований пластик з тканиною |
| Колеса передні/задні | 200/200, мм з кульковими підшипниками |
| Тип газонокосарки | бензинова |
| Вага, кг | 30 |
| Комплектація | ✔ Травозбірник - тканино-пластиковий ✔ Комплект кріпильних елементів |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 1630 | 710 | 1150 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Словаччина |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1200 кв.м |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий 4-тактний, STIGA 140 OHV Autochoke |
| Місткість паливного бака | 750 |
| Колеса передні/задні | 200/200, мм із кульковими підшипниками |
| Комплектація | ✔ Травозбірник - тканино-пластиковий ✔ Комплект кріпильних елементів |
| Об'єм двигуна | 139 |
| Привод руху (самохідна) | Немає |
| Ширина скошування волосіні | 460 мм |