-2%2 745 ₴
2 679 ₴
✔ Акумуляторна батарея BLACK+DECKER, що підходить для інструментів із серії Li-Ion тм BLACK+DECKER.
✔ Дана модель акумулятора має зсувну конструкцію, що дає можливість швидко приєднувати акумулятор до інструменту.
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга, В | 18 |
| Ємність, Аг | 4 |
| Час зарядки, хв | 60 |
| Світлова індикація | немає |
| Висота, мм | 76 |
| Довжина, мм | 123 |
| Вага, кг | 0.69 |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 125 | 85 | 75 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69 |
| Час заряджання | 60 |
| Висота | 76 мм |
| Довжина: | 123 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Немає |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |