-2%2 679 ₴
2 615 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42 |
| Висота | 5.50 мм |
| Довжина: | 8.50 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |