-2%








3 519 ₴
3 435 ₴
✔ Потужний двигун 710 Вт (споживання) для чудової продуктивності.✔ Глибина різу до 2 мм для більшого знімання матеріалу за один прохід.✔ Крок – 0,1 мм.✔ Ширина різу 82 мм для швидкої роботи.✔ Максимальна глибина вирізу 11 мм (вибірка чверті). Нековзна м’яка ручка для зручного використання інструменту.✔ Новий, сучасний дизайн.✔ Більш компактний, менші габарити та легка вага порівняно з попередньою моделлю KW712.✔ Лезо зі швидкорізальної сталі.✔ Двосторонні леза для тривалого терміну служби та кращої якості поверхні.✔ Видалення пилу для підвищення чистоти на робочому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина вибірки чверті, мм | 11 |