-3%






4 050 ₴
3 919 ₴
✔ Знімний тримач гілок для різання різних розмірів.✔ Заміна леза без інструментів. Ви можете легко перемикатися між додатками, не використовуючи інструменти для заміни пильного полотна.✔ Кілька захоплень і нескользящие захоплення для максимального контролю і комфорту при використанні пилки.✔ Регульована підошва для різних завдань.✔ Потужність 750 Вт забезпечує ефективну різання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 20 |
| Комплектація | Пила собільна мережева — 1 шт Пиляльне полотно — 2 шт У пластиковому кейсі |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 300 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 100 |
| Тип пилки | собільно |