-2%








3 769 ₴
3 679 ₴
✔ Можливість контролю полотна і матеріалу.✔ Швидка заміна полотен для різних завдань.✔ Робота по дереву, металу і пластику.✔ Тримач для гілок для зручності догляду за деревами в саду. Легка вага і низький рівень вібрації для максимального комфорту при тривалих роботах.✔ Можливість утримання пили двома руками в різних положеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходи, мм | 20 |
| Комплектація | Пила собільна мережева — 1 шт Пиляльне полотно — 2 шт. Паковання — картон |
| Максимальна глибина різання в дереві, мм | 300 |
| Максимальна глибина різання в металі, мм | 100 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип пилки | собільно |