-3%

6 380 ₴
6 179 ₴
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Країна-виробник | Китай |
| Двигун | Щітковий Li-Ion, 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion;Li-Ion |
| Матеріал насоса/поршня | метал |
| Регулювання тиску | є |
| Максимальний тиск, бар | 24 |
| Максимально допустима температура води, град | 40 |
| Максимальна продуктивність, л/г | 120 |
| Котушка для шланга | немає |
| Довжина шланга, м | 2 |
| Зовнішній фільтр води | немає |
| Вага, кг | 3.5 |
| Комплектація | ✔ Насадка універсальна ✔ Напірний шланг |
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 575 | 285 | 151 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Щітковий Li-Ion, 18 В |
| Котушка для шланга | Немає |
| Комплектація | ✔ Насадка універсальна ✔ Напірний шланг |
| Максимальна продуктивність, л/г | 120 л/год |
| Максимальний тиск, бари | 24 |
| Зовнішній фільтр води | Немає |
| Регулювання тиску | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |