-2%





2 650 ₴
2 588 ₴
Точильний верстат Mächtz MGB-4520 MG - це потужний настільний інструмент для професійного заточування ножів, ножиць, свердел та навіть сокир або лопат.
Завдяки потужному двигуну 450 Вт та швидкості обертання 2950 об/хв, верстат забезпечує високу продуктивність, швидке грубе заточування й точне фінішне шліфування.
- Безщітковий двигун
- Потужність 450 Вт
- Швидкість обертання 2950 об/хв
- Діаметр шліфувальних кругів 200 мм
- Зернистість шліфувальних кругів Р36 / Р80
- Пилозахисна кнопка ввімкнення
Безщітковий двигун підвищеної потужності 450 Вт забезпечує стабільну роботу навіть при інтенсивному навантаженні та дозволяє виконувати ширший спектр завдань.
Швидкість обертання 2950 об/хв дозволить впоратися з більшістю завдань:
- заточка ріжучого інструменту;
- формування заготовок;
- усуненням надлишків металу з заготовок;
- шліфування;
- підготовка деталей до зварювання.
Два великі абразивні диски діаметром 200 мм, товщиною 20 мм:
Зернистість P36 – для швидкого зняття металу та відновлення сильно затуплених кромок.
Зернистість P80 – для чистового заточування та доведення ріжучої кромки.
Захисні кожухи підвищують рівень захисту оператора, оберігаючи його від абразиву, частинок матеріалу та можливих уламків диска у разі його пошкодження.
Прозорий захисний екран гарантує захист від іскор.
Монтажні отвори забезпечують надійне кріплення станка до верстака або робочого столу, що гарантує стабільність під час роботи, знижує рівень вібрацій і підвищує безпеку оператора.
Металева основа: тривалий термін експлуатації.
Компактний розмір дозволяє легко розмістити верстат на робочому столі або верстаку.
Гумові опори зменшують рівень вібрації для максимально точної й чистої обробки деталей.
Міцний корпус з якісного металевого сплаву.
Двигун із захистом від перевантаження автоматично вимикає живлення під час перегріву чи надмірного навантаження, запобігаючи поломкам та подовжуючи термін служби обладнання.
Пилозахищена кнопка включення позбавить від непередбачених ситуацій при включеному або виключеному верстаті (допоможе запобігти виходу з ладу кнопки при забиванні її пилом або абразивними частинками, які виникають при операціях обробок заготовок).
Завдяки застосуванню безщіткового двигуна верстат не потребує додаткового сервісного обслуговування - двигун всередині герметичного корпусу не піддається впливу абразивного зносу.
точильний верстат Mächtz MBG-4520 MG;
шліфувальний круг зернистістю Р36;
шліфувальний круг зернистістю Р80;
робочий упор з фіксатором 2 шт.;
захисний екран з фіксатором 2 шт.;
кронштейн захисного екрана з фіксатором 2 шт.;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон;
пакувальна коробка;
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр шліфувальних кіл, мм | 200 |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Посадковий діаметр диска, мм | 12,7 |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина шліфувальних кіл, мм | 20 |