-2%







1 550 ₴
1 514 ₴
- Безщітковий двигун
- Потужність 200 Вт
- Швидкість обертання 2950 об/хв
- Діаметр шліфувальних кругів 150 мм
- Зернистість шліфувальних кругів Р36 / Р80
- Пилозахисна кнопка ввімкнення
Безщітковий двигун потужністю 200 Вт не потребує обслуговування та забезпечує стабільну роботу.
Швидкість обертання 2950 об/хв дозволить впоратися з більшістю завдань:
- заточка ріжучого інструменту;
- формування заготовок;
- усуненням надлишків металу з заготовок;
- шліфування;
- підготовка деталей до зварювання.
Два абразивні диски діаметром 150 мм, товщиною 16 мм :
Зернистість P36 — для швидкого зняття металу та грубого заточування.
Зернистість P80 — для чистового заточування та полірування кромки
Захисні кожухи підвищують рівень захисту оператора, оберігаючи його від абразиву, частинок матеріалу та можливих уламків диска у разі його пошкодження.
Прозорий захисний екран гарантує захист від іскор.
Монтажні отвори забезпечують надійне кріплення станка до верстака або робочого столу, що гарантує стабільність під час роботи, знижує рівень вібрацій і підвищує безпеку оператора.
Металева основа: тривалий термін експлуатації.
Компактний розмір дозволяє легко розмістити верстат на робочому столі або верстаку.
Гумові опори зменшують рівень вібрації для максимально точної й чистої обробки деталей.
Міцний корпус з якісного металевого сплаву.
Двигун із захистом від перевантаження автоматично вимикає живлення під час перегріву чи надмірного навантаження, запобігаючи поломкам та подовжуючи термін служби обладнання.
Пилозахищена кнопка включення позбавить від непередбачених ситуацій при включеному або виключеному верстаті (допоможе запобігти виходу з ладу кнопки при забиванні її пилом або абразивними частинками, які виникають при операціях обробок заготовок).
Завдяки застосуванню безщіткового двигуна верстат не потребує додаткового сервісного обслуговування - двигун всередині герметичного корпусу не піддається впливу абразивного зносу.
точильний верстат Mächtz MBG-2015 B;
шліфувальний круг зернистістю Р36;
шліфувальний круг зернистістю Р80;
робочий упор з фіксатором;
захисний екран;
іскрогасник;
набір кріпильних елементів;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон;
пакувальна коробка;
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр шліфувальних кіл, мм | 150 |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Посадковий діаметр диска, мм | 12,7 |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина шліфувальних кіл, мм | 16 |