-5%








3 990 ₴
3 809 ₴
Багатофункціональний зарядний пристрій WORCRAFT CLC-20V-S2.0
Сонячна панель потужністю 50Вт для зарядки акумуляторів будь-де, де є доступ до сонячного світла.
Шнур для зарядки акумуляторів від автомобільного прикурювача 12В в комплекті
Блок живлення має роз’єм USB Type-A 5В / 2А для живлення або заряджання гаджетів
- Акумуляторна лінійка ONE FOR ALL
- Потужність сонячної панелі 50 Вт
- Вихідна напруга 21,5 В (DC)
- Вихідний струм 2 А
- Роз’єм USB Type-A 5 В / 2 А
- Кабель для зарядки від авто. прикурювача 1,5 м
- Вхідна напруга 12–28 В (DC)
В асортименті акумуляторної лінійки вже представлено понад 100 видів інструментів для найрізноманітніших комплексів робіт по дому та саду, а також професійних завдань різної складності.
Чотири типи батарей високого класу, ємністю 2.0, 4.0, 6.0 і 8.0 А-год, які підходять до кожного інструменту з лінійки та чотири види зарядних станцій: базова, швидка, двослотна, та швидка двослотна - це можливість підібрати оптимальний комплект для ваших цілей.
Кращий вибір для максимальної продуктивності
Висока ефективність - ККД 21%.
Компактні розміри і невелика вага при тій же потужності в порівнянні з іншими типами панелей.
Висока продуктивність при слабкому освітленні.
Довгий термін експлуатації.
Швидка зарядка акумуляторів One For All 20 В — струм до 2 А ефективно відновлює заряд навіть у хмарну погоду.
Два способи заряджання:
від сонячної панелі 50 Вт;
від автомобільного прикурювача 12 В (кабель 1,5 м у комплекті);
Складана конструкція легко транспортується та швидко встановлюється під оптимальним кутом до сонця.
Гнучке розміщення дає змогу встановлювати панель на землю, підвішувати або кріпити на дах автомобіля.
Не потребує додаткових контролерів завдяки вбудованій електроніці, що оптимізує процес заряджання.
Універсальність дає змогу заряджати не лише інструмент, а й павербанки, телефони та інші гаджети.
Монокристалічні елементи забезпечують високий ККД навіть при розсіяному світлі.
Міцна тканинна основа стійка до механічних пошкоджень та вологи.
Довговічні роз’єми - надійна фіксація акумуляторів.
Батареї найвищого класу ефективності А+++ з максимально тривалим терміном експлуатації.
Індикатори на корпусі батареї дають можливість відстеження рівня заряду.
500 циклів повного заряду/розряду батареї.
4 ступені захисту акумуляторних батарей: від перерозряду, перезаряду, перегріву і короткого замикання.
Розумний контроль поетапної зарядки контролером плати керування батареї.
Зарядні пристрої мають високий струм заряджання і підвищений ККД завдяки імпульсному джерелу живлення - це дає змогу максимально прискорити процес заряджання без шкоди для терміну служби батарей.
зарядний пристрій (адаптер);
сонячна панель;
шнур живлення від автомобільного прикурювача;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон;
пакувальна коробка.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 685 мм |
| Вихідна напруга USB-роз'єму, В | 5 |
| Діапазон вхідної напруги, В | 12-28 |
| Довжина мережевого кабелю | 1,5 |
| Вихідна номінальна напруга, В (DC) | 21 |
| Вихідний номінальний струм, | 2 |
| Максимальна вихідна сила струму USB-роз'єму А | 2 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Роз'єми | USB 5 В / 2,0 А |
| Стан | Нове |