









2 290 ₴
Фарбопульт Mächtz MSG-1510 S PRO - сучасний інструмент з удосконаленою геометрією контейнера і вбудованою системою круїз‑контролю, що забезпечують максимальну ефективність і зручність розпилення.
FAST REFILL SYSTEM - інноваційне конструктивне рішення, яке дає змогу додавати фарбу без зняття контейнера, скорочуючи час на дозаправку.
- Регулювання інтенсивності розпилення
- Регулювання орієнтації факела
- Регулювання форми факела
- В'язкість матеріалів до 100 DIN
- Продуктивність 1200 мл/хв
- Потужність 650 Вт
- Ємність для фарби 1500 мл
- LED-підсвічування з регульованим положенням
- Система швидкої заправки та дозаправки
Потужність 650 Вт гарантує високу продуктивність під час розпилення фарби. Завдяки такій потужності досягається оптимальний тиск, що сприяє якісному фарбуванню навіть великих поверхонь.
Робота з густими матеріалами до 100 DIN дозволяє розширити сферу застосування.
Висока продуктивність двигуна 1200 мл/хв забезпечує інтенсивне і якісне нанесення фарби.
FAST REFILL SYSTEM - можливість додавати фарбу або інші лакофарбові рідини без зняття контейнера через швидко-заливну горловину, що розміщена під кришкою для більш швидкого та зручного дозаправлення.
Налаштування орієнтації факела дає змогу встановити вертикальне або горизонтальне положення розпилення залежно від виду виконуваних робіт.
Плавне регулювання форми факела:
- подовжена овальна форма відмінно підходить для покриття фарбою великих площин;
- округла форма добре справляється з фарбуванням кутів та інших важкодоступних місць.
Тонке регулювання інтенсивності розпилення дає можливість легко контролювати кількість матеріалу, що наноситься на поверхню.
Функція круїз-контроль дає змогу зафіксувати пусковий курок у трьох різних положеннях. Особливість цієї функції полягає в тому, що вам не потрібно постійно тримати курок, що зменшує втому під час роботи.
Збільшений контейнер для фарби, дає змогу працювати довше без дозаправлення, що підвищує ефективність і зменшує перерви в роботі.
Конусоподібне дно контейнера забезпечує максимальне використання фарби, в будь-якому положенні фарбопульта.
Відсіки на задній частині корпусу дають змогу зручно зберігати форсунки та ключ, тож усе необхідне для роботи завжди буде під рукою.
Покращене балансування знижує навантаження на руки і полегшує контроль над процесом фарбування, навіть при роботі з повним контейнером.
Швидка заміна повітряного фільтра спрощує процес обслуговування і забезпечує безперебійну роботу інструменту.
Прогумована рукоятка дає змогу надійно зафіксувати інструмент у руці та запобігає вислизанню.
Знімний блок розпилення і контейнер максимально спрощують чистку та обслуговування фарбопульта після застосування.
Міцний корпус з якісного ABS пластику забезпечує стійкість проти фізичних ушкоджень.
Вдосконалений тепловідвід — відкритий канал дає змогу поліпшити конвекцію повітря і швидко відвести тепло, що виділяється двигуном. Це запобігає перегріванню системи та подовжує термін її безвідмовної роботи.
Мідні форсунки - відрізняються підвищеною зносостійкістю і довговічністю, що зменшує частоту заміни і забезпечує стабільну роботу.
Модернізований колекторний двигун, має запас потужності, високий клас захисту і подвійне ізолювання, що робить його стійким до навантажень і ідеальним для професійного використання.
фарбопульт Mächtz MSG-1510 S PRO;
ємність для фарби;
форсунки 1,8 / 2,5 мм;
віскозиметр;
гайковий ключ;
голка для чищення форсунок;
інструкція;
гарантійний талон;
пакувальна коробка.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| В'язкість фарби | 100 DIN |
| Діаметри форсунок, мм | 1,8 / 2,5 |
| Довжина мережевого кабелю | 2 |
| Материал форсунок | Мідь |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм контейнера | 1500 |
| Особливості | Система швидкого заправлення |
| Продуктивність, мл/хв | 1200 |
| Тип двигуна | однофазний колекторний |