-5%








1 450 ₴
1 373 ₴
Дриль ударний WORCRAFT ID-850 A вирізняється практичністю та надійністю під час свердління цегляної кладки, дерева, бетону та металу, ідеально підходить для будівельних, ремонтних і монтажних робіт вдома або на дачі.
Потужний двигун 850 Вт у поєднанні з патроном 13 мм - відмінне рішення для виконання побутових і напівпрофесійних свердлильних робіт.
- Потужність 850 Вт
- Швидкість обертання 0-3000 об/хв
- Функція удару
- Розмір партона 1,5-13 мм
- Діаметр свердління:
Дерево: 2-20 мм;
Сталь: 1,5-10 мм;
Бетон: 2-13 мм.
- Реверс
Потужний двигун 850 Вт легко справляється зі свердлінням у цегляній кладці, дереві, м'якому бетоні та навіть металі.
Функція удару для роботи з твердими матеріалами.
Діаметри свердління: 2-20 мм у дереві, 1,5-10 мм у сталі, 2-13 мм - у цеглі.
Металевий ключовий патрон для надійної фіксації оснащення.
Невелика вага 1,8 кг дасть змогу тривалий час виконувати роботи без зайвої втоми в руках.
Ергономічне додаткове руків'я легко встановлюється і закріплюється в зручному положенні для роботи з будь-якими площинами з різними матеріалами.
Інструмент відмінно збалансований, зручно і комфортно лежить у руці.
Низький рівень вібрації.
Обмежувач глибини дає змогу контролювати необхідний рівень свердління.
Проста конструкція, експлуатація та обслуговування.
Високоякісний і міцний ABS пластик корпусу дриля запобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару.
Надійний ударний механізм.
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та подовжуючи термін роботи.
Підшипники з легованої сталі.
Покращене термостійке мастило редуктора.
Електронний регулятор дасть змогу плавно змінювати оберти і потужність (вбудований у пускову клавішу).
Реверс - міняйте напрямок обертання патрона для виконання викручування або закручування кріпильних елементів.
Швидкість обертання 0 - 3000 об/хв.
дриль ударний WORCRAFT ID-850 А;
передня рукоятка;
обмежувач глибини;
ключ до патрона;
інструкція;
гарантійний талон.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 850 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | 20 |
| Напруга | 230 В |