









2 380 ₴
Компактний та зручний тример для трави WORCRAFT CGT-S20LiD призначений для якісного догляду за газоном та покосу молодої трави на дачній або садовій ділянці. Здатний акуратно та професійно обробляти краї газонів, що примикають до доріжок або терас.
- Телескопічна штанга
- Висока маневровість
- Шпуля з нейлоновими ножами
- Ширина скошування 240 мм
- Швидкість обертання 9000 об/хв
- Регулювання положення ріжучої головки
- Мала вага
В асортименті акумуляторної лінійки вже представлено понад 100 видів інструментів для найрізноманітніших комплексів робіт по дому та саду, а також професійних завдань різної складності.
Чотири типи батарей високого класу, ємністю 2.0, 4.0, 6.0 та 8.0 А•г, які підходять до кожного інструменту з лінійки та чотири види зарядних станцій: базова, швидка, двослотна, та швидка двослотна - це можливість підібрати оптимальний комплект для ваших цілей.
*Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо
Висока швидкість обертання та ширина скошування 240 мм дозволяють швидко та якісно обробляти навіть великі ділянки.
Компактні розміри та відмінна маневровість дають можливість підтримувати у досконалому стані ваш газон там, де не зможе впоратися звичайна газонокосарка.
Ріжуча шпуля з двома ножами робить стрижку газону ефективнішою.
Інструмент відмінно збалансований — їм зручно працювати, контролюючи висоту скоса.
Ергономічна основна рукоятка полегшить вашу роботу при утриманні тримера однією рукою.
Телескопічна штанга допоможе підстроїти тример під свій зріст.
Мала вага — при тривалій роботі ви не будете втомлюватися.
Захисний кожух захищає користувача від трави, що розлітається, та випадкових предметів при скошуванні.
Змінні ножі в комплекті.
Наявність регульованої додаткової рукоятки сприяє ще більшому комфорту при роботі.
Регулювання положення різальної головки відносно осі штанги дозволяє відрегулювати необхідний їй нахил під різні завдання, такі, наприклад, як окантовка доріжок.
Міцний корпус з якісного ABS пластику.
Міцна металева телескопічна штанга.
Покращена різальна шпуля з можливістю встановлення двох ріжучих ножів.
Ефективна модернізована система охолодження двигуна запобігає перегріванню і подовжує період безперервної роботи.
Батареї найвищого класу ефективності А+++ з максимально тривалим терміном експлуатації.
Індикатори на корпусі батареї дають можливість відстеження рівня заряду.
500 циклів повного заряду/розряду батареї.
4 ступені захисту акумуляторних батарей: від перерозряду, перезаряду, перегріву і короткого замикання.
Розумний контроль поетапної зарядки контролером плати керування батареї.
Зарядні пристрої мають високий струм заряджання і підвищений ККД завдяки імпульсному джерелу живлення - це дає змогу максимально прискорити процес заряджання без шкоди для терміну служби батарей.
*Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо.
тример садовий акумуляторний WORCRAFT CGT-S20LiD;
різальна шпуля;
захисний кожух;
додаткова рукоятка;
комплект пластикових різальних ножів;
інструкція;
гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 240 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 980 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисний кожух | Да |
| Напруга | 20 В |
| Рекомендована товщина волосіні, мм. | 1,4-1,6 |
| Тип двигуна | однофазний колекторний |