








11 050 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 70 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 16 В |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр лінзи | 3.0" |
| Кількість елементів | 7 |
| Мoдель | M6 |
| Призначення | Головний світ |
| Наявність шторки | Да |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Посередині) |
| Тип модуля | Світлодіодний (Бі-ЛЕД) |
| Тип светодиода | CSP |
| Функція повороту | без функції повороту |