

1 087 ₴/комплект
| Бренд | Міцумі |
| кольорова температура | 5500K |
| Колір | Білий |
| Напруга | 12v |
| Функція повороту | без функції повороту |
| Корпус | жорсткі |
| Охолодження | Пасивне |
| Виробник | Китай |
| Наявність DRL | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsumi |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | жорсткі |
| Наявність DRL | Да |
| Функція повороту | без функції повороту |