


3 360 ₴/комплект
| Бренд | OSRAM |
| кольорова температура | 5500K |
| Напруга | 12v |
| Виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Наявність DRL | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Наявність DRL | Да |