



2 287 ₴/пара
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лінзи | 2.8" |
| Мoдель | Panamera |
| Наявність DRL | Да |
| Наявність Габарита/ДХО | Да |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стабілізація струму | Драйвер (зовнішній) |
| Тип светодиода | CREE |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функція повороту | з функцією повороту |
| Колір світіння | Білий — Жовтий |
| Колірна температура | 5500K |