
1 386 ₴/пара
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Виробник | RinG |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лінзи | 2.8" |
| Мoдель | APOLO Ring |
| Наявність Габарита/ДХО | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (зовнішній) |
| Тип светодиода | CREE |
| Функція повороту | без функції повороту |