-3%




2 190 ₴
2 135 ₴
Триммер садовий Machtz MEB-0732 розроблено для зрізання відрослих трав, запобігання їх висихання і відмирання, формування ухоженого зеленого килима. Незамінна територія з нерівним ландшафтом, коли обкопують елементи озеленення в садовому ансамблі. За допомогою електропостачання можна зменшити ризик потрапити у зону різки.
Зручна стрибка газона в важкодоступних місцях
Косильний механізм охоплює смугу в 32 сантиметрах, завдяки чому підрівнювати трав’янистий покрив у обмежених для оперування місцях більш габаритними моделями інструментів.
Потужний двигун (750 Вт)
Електромотор сприяє зкашуванню газонних і дикторних трав зі стеблями різної міри жорсткості, а також продуктивній обробці середніх площдей у стиснуті терміни за рахунок підтримання обертів на рівні 11 000 в хвилину. Якорь і статор в кілька шарів оброблені термостійким ласощом, який захищає від пилу та міжвитокового замикання.
Телескопічний штанг
Розвивальна труба надає змогу окремо налаштувати пристрій для збільшення оператора, позбавляючи його від роботи в незручній позі. Вибрана позиція надійно фіксується і не зміщується в процесі котіння.
Модернізована система охолодження
Повітряні потоки проходять через моторний блок, знімаючи надлишок тепла для розсіювання з метою запобігання критичного перегріва обладнання і продовження експлуатаційного ресурсу.
Зручна, збалансована конструкція
Оптимальне розташування центра ваги, нижня компонка двигуна і використання легких сучасних матеріалів як комплектуючі зручні утримування коси і напрямок її в проблемні зони. Спеціальне коліщатко полегшує проведення окантівки, а металева скоба відсуне квіти, щоб запобігти випадковому пошкодженню.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 320 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |