
859 999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solo by AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 270,00 |