-7%





1 450 ₴
1 349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WorkPRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | полиэстер 600D |
| Прогумоване дно | Немає |
| Регульований ремінь | Да |
| Серія | PRO |