-5%
1 700 ₴
1 613 ₴
Роздільна здатність 728*582, сенсор 1/3''SONY CCD, IP68, 12В, огляд 140°
Камеру можна підключити до штатної автомагнітоли, зовнішнього монітора, портативного телевізора, GPS навігатора або доspan. style="font-size:14px">Камера значно полегшить водієві паркування і забезпечить безпеку під час руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORS.auto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Модельне |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | 728*582,сенсор 1/3"SONY CCD, 12 В, огляд 170° |
| Живлення | 12V DC |
| Робоча напруга | 6-24V |
| Роздільна здатність матриці | 728*582 |
| Сенсор | 1/3'' SONY CCD |
| Система | NTSC |
| Ступінь захисту | IP68 |