
14 758 ₴
Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-310 PRO 2В1 — багатофункціональне зварювальне обладнання інверторного типу IGBT для надійного з'єднання металевих деталей. Агрегат дає змогу зварювати різні типи сталі, неіржавкої сталі, кольорові та чорні метали. Функціонал модифікації охоплює зварювальні роботи спеціальним дротом у середовищі активних або інертних газів, покритими вольфрамовими електродами, флюсовим дротом. Застосовний для потреб СТО будівельних майданчиків, під час зведення конструкцій і каркасів.
Переваги зварювального апарату Kaiser MIG-310 PRO:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 310 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр дріт | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 |