-1%1 163 ₴
1 148 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина викопування | 20 см |
| Ширина захвату ножа | 25 см |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки, мм | 200 |
| Крок регулювання глибини, мм | 40 |
| Маса, кг | 7 |
| Товщина метала стійки, мм | 10 |
| Ширина захоплення, мм | 250 |