






9 042 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 16 В, 9 В |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 76.2 мм |
| Мoдель | Double Chip |
| Маска лінзи | Без маски |
| Наявність шторки | Да |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Посередині) |
| Тип | BI Led |
| Тип светодиода | CSP |